Üretim

ALEV SOBA SAN.  BURSA Veysel Karani Mah. 6.Ege Sk. No:11 Osmangazi'de kapalı alanda modern entegre üretim tesisleri, araştırma ve geliştirme  laboratuvarları, kalıphane, saç levha, metal işleme,tamamı bilgisayar kontrollu emaye fırınlar,  robot kontrollü emaye  ve elekto-statik, toz  boyama hatları, ve montaj üniteleriyle, kahverengi eşya ve yalıtım malzemlerinde  Türkiye’deki başlıca üretici ve ihracatçı  firmalarından biridir.
 
ALEV SOBA SAN.  en son teknoloji ile uluslararası kalite standartında üretim yapmaktadır.
 
İnsan Kaynaklarının yanısıra üretim tesislerine de sürekli yatırım yapan ALEV SOBA, dengeli büyümeyi hedef seçmiştir.
 
1957 yılından bu yana gelişerek büyümüş 2000'li yıllarda, Tecrübeli uzman kadroları ile kaliteli, servis garantili, ısınma amaçlı katı yakıtlı soba çeşitleri,  kuzineler, soba aksesuarları, Mangal çeşitleri, Ekonomizer, yalıtım malzemeleri ürün yelpazesini geniş tutarak, üretmektedir.
 
ALEV SOBA SAN.  esnek üretim anlayışı çerçevesinde ürün yelpazesini genişletmeyi amaç edinerek farklı sıcaklıktaki iki ortam arasındaki ısı transferini azaltmak için, son teknoloji makinelerle ısı yalıtım malzemesi üretimine geçmiştir.
 
Yeniliklere açık, teknolojiyi yakından takip eden, kurumsallaşmanın ve ihracatın gerekliliğine ve önemine inanan, profesyonel yönetici kadrosu, deneyimli teknik personeli ve Avrupa CE belgeli, TSE kalitesine uygun, çevre dostu, bölgesel farklılıklara ve gereksinimlere yanıt verebilen ürünleri ile, ALEV SOBA SAN. 'nin öncelikli hedefi uygun fiyatla yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda, gerçek müşteri memnuniyetidir.